34-
36-
13
14
14
35
35
33
33
32
32
previous arrow
next arrow

Genel Özellikler

Sarot Oteller Grubu Mutlu Misafir, Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Termal Turizm Alanında, Projelendirdiği Sarot Park Resort Spa Otelimiz De Doğa İle İç İçe Ailenizle Huzur Dolu Ve Mutlu Zamanlar Geçirebileceğiniz, Termal Suyumuz Türkiye De En Değerli Minerallere Sahip Size Sağlık Getirecek Termal Havuzlarımız Ve Jakuzilerimiz De Rahatlayabilir, Hamam, Sauna, Ve Buhar Odası Aktivitelerimizle Tatilinizi Doyasıya Yaşayabilirsiniz.

Termal Suyun Özellikleri:

Kaplıca Sularımız Yöredeki Kayaç Yapısı Ve Suyun Özelliklerine Göre Bölgedeki En İyi Nitelikteki Kaplıca Suyu Olarak Sağlık Bakanlığınca Onaylanmıştır..

İçerisinde Bulunan Mineraller Zenginliği İle Şifa Dağıtmaktadır.

Solunum Sistemi Hastalıkları: Astma Bronşiyal, Aronik Bronşit, Alerjik Üst Solunum Yolu Hastalıkları, Pnömokonyoz’dır. Bu Tür Hastalıklarda Daha Çok Klimaterapi Uygulanmaktadır.

Cilt Hastalıkları: Egzama, Akne, Psöriasis, Nörodermit, Kronik Rezidüel Ürtiker. Kas Ve İskelet Sistemi Hastalıkları: Dejeneratif Eklem Hastalıkları(Kireçlenmeler), Yumuşak Doku Romatizmaları, Bazı İnflamatuar.

Romatizmal Hastalıklar (Örneğin Ankilozan Spondilit, Romatoid Artrit), Ortopedik Girişimler Sonrası, Travmalar Sonrasıdır. Bu Tür Hastalıklarda Daha Çok Banyo Kürleri Uygulanmaktadır.

Kalp Ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları: Kompanse Kalp Yetmezliği, Fonksiyonel Dolaşım Bozukluğu, Esansiyel Hipertansiyon, Varisler, Periferik Arter Hastalıkları, Esansiyel Hipontansiyondur (Özellikle Ortostatik). Bu Tür Hastalıklarda Daha Çok Banyo Ve İklim Kürleri Uygulanmaktadır.

Mide, Bağırsak, Metabolizma Hastalıkları: Mide Hastalıkları, Şeker Hastalığı, Obezite, Gut, Karaciğer-Safra Kesesi Fonksiyonel Yetmezlikleridir. Bu Tür Hastalıklarda Banyo Kürleri Ve Şifalı Çamur Ağırlıklı Olarak Uygulanmaktadır.

Böbrek Ve İdrar Yolları Hastalıkları: Kronik Piyelonefrit, Kronik Sistit, Kronik Prostatit, Böbrek Taşları, Fonsiyonel Yetmezlik. Bu Tür Hastalıklarda Şifalı Çamur Ve Banyo Kürü Ağırlıklı Olarak Uygulanmaktadır.

Kadın ve Doğum Hastalıkları: Genital Organların Müzmin Hastalıkları, Vejetatif Over Yetmezliği, Fonksiyonel Sterilite (Kısırlık), Ameliyatlar Sonrası Adhezyon Profilaksisi, Dismenore, Fluor. Bu Tür Hastalıklarda Daha Çok Banyo Kürü Uygulanmaktadır.

Nörolojik Hastalıklar: Merkezi Ve Periferik Kronik İnflamatuar Hastalıklar, Omurga Hastalıkları, Travmatik Lezyonlar, Spastik Paraliziler, Nöro Ve Myopatiler, Vasküler Nörolojik Hastalıklar, İnme Rehabilitasyonu, Nöro-Vejetatif Distonidir.

* Tesisin Termal Suyu Doğal Kaynaktan Gelmektedir. Termal Suyu 68 Derece Çıkış, Yüzme Havuzları 30 Derece, Hiper Termal Havuz 45 Derece Ve Odalarda 55 Derecedir.

* Bayanlara Özel Alanlarımızı 6 Yaş Üzeri Erkek Çocuklar, Erkeklere Özel Alanlarımızı 6 Yaş Üzeri Kız Çocukları Kullanamaz.

HİZMETLERİMİZ

Otelimizin Sizlere Sunduğu ve Faydalanabileceğiniz İmkanlar


Hemen Ara WhatsApp Sizi Arayalım Yol Tarifi